НазваниеParibu
Объем (24 часа)$1,925,057,366.26
31,693.93 BTC
СтранаTurkey
Год основанияN/A
Сайтhttps://www.paribu.com/
Twitterhttps://twitter.com/paribucom
Facebookhttps://www.facebook.com/paribuc...
Объем торгов за 24 часа на бирже Paribu составляет $1,925,057,366.26 (31,693.93 BTC). Paribu была основана в N/A и расположена в Turkey.

#валютапараЦенаОбъем (24 часа)Обновлено

Resmi Gazete’de yayımlanan “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik” sadece ödeme ve elektronik para kuruluşlarına yöneliktir. Kullanıcılarımız tüm bankalar üzerinden TL yatırma çekme işlemlerine devam edebilir. Detaylar için 🔽
https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/1260804425689

Artık kuaförde bile dilinde Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu’yu hemen indir, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at.
📲 http://download.paribu.com/app

Artık televizyon karşısında bile cebinde Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu mobil uygulamasını hemen indir, ilk kripto paranı anında al.
📲 http://download.paribu.com/app

Artık kahve sipariş ederken bile aklında Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu mobil uygulamasını hemen indir, ilk kripto paranı anında al.
📲 http://download.paribu.com/app

Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at. Detaylar için 🔽
https://www.paribu.com/blog/haberler/herkesin-aklinda-paribu-reklam-filmleri-yayinda/

Загрузить больше твиттов